zivju grāmatas

Visas šajā sadaļā uzskaitītās un aprakstītās grāmatas jūs varat nopirkt, uzspiežot uz grāmatas attēla. Tādējādi jūs tiksiet  pārvirzīts uz grāmatas pārdevēja-drošu mājas lapu, kur, aizpildot visas pieprasītās ailes, varēsiet  grāmatu iegādāties. Ja rodas grūtības grāmatas iegādē, nesaprotat grāmatas pārdevēja mājas lapā sniegtās ziņas vai vēlaties noskaidrot,kāpēc norādītā cena ir aptuvena, lūdzu apmeklējiet sadaļu - Kā nopirkt

Grāmata "Intensīvā zivju audzēšana" Autors: C. J. Shepherd (Author), Niall R. BromageIzdevējs: Wiley-Blackwell (1992) Grāmata angļu valodā,mīkstajos vākos, 416 lpp. Cena~55 Ls.

Apraksts

Grāmatā aprakstītas intensīvās zivju audzēšanas metodes, izplatītākās zivju slimības, to kontrole un novēršana.

Grāmata "Lašu audzēšanas rokasgrāmata". Autors: Selina M. Stead, Lindsay Laird. Izdevējs:Springer (2002). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 502 lpp. Cena ~ 220 Ls.

Apraksts

Grāmatā aprakstīts viss, kas nepieciešams praktiķim, kurš audzē lašus. Grāmata derēs arī kā izziņas avots studentiem un zinātniekiem.

Grāmata "Saldūdens zivis un upju radījumi". Autors: Daniel Gilpin. Izdevējs:Lorenz Books(2009). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 256 lpp. Cena:~16 Ls.

Apraksts

Detalizēta ilustrētā enciklopēdija par saldūdens zivīm un upju iemītniekiem. Krāsaina un krāšņa grāmata. Viegli lasāma arī tiem,kas angliski nesaprot 

Grāmata "Pasaules zivis". Autors:Daniel GilpinDerek Hall,Amy-Jane Beer.Izdevējs:Lorenz Books (2011) Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 512 lpp. Cena ~ 16 Ls.

Apraksts

Enciklopēdijā ietvertas vairāk nekā 1700 iluzstrācijas, fotoattēli un kartes. Tiek sniegta informācija par vairāk nekā 1200 sugām.Autors ir studējis zooloģiju Bristolē un uzrakstījis vairāk nekā 3 grāmatu.

Enciklopēdija "Akvāriju un dīķu zivis". Autors: David Alderton. Izdevējs:Dorling Kindersley(2008). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 400 lpp. Cena:~15 Ls

Apraksts

Enciklopēdijā sniegtas ziņas par vairāk nekā 800 dažādām zivīm, dodot informāciju par to, kā tās turēt, ar ko barot, kādas slimības tās var piemeklēt.

Grāmata "Zivju slimības. Diagnostika un ārstēšana". Autors:Edward J. Noga. Izdevējs:Wiley-Blackwell (2010). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 536 lpp. Cena ~85 Ls.

Apraksts

Grāmatā ietverta infrmācija par bieži un ne tik bieži sastopamām zivju slimībām, to ārstēšanu. Grāmata domāta zivju un akvakultūras speciālistiem- cilvēkiem, kas darbojas ar zivīm profesionālā līmenī.